Які психологічні наслідки розлучення близнюків?

Зрозуміло, що процес поділу створює тривога і страх для близнюків і може проявлятися в різних емоційних вимірах протягом життя, включаючи смуток, самотність, плач, гнів, гнів, прийняття або відчуження.30 червня 2020 р.

Тривога розлуки глибоко впливає на всіх близнюків. Батьківська роль полягає в тому, щоб допомогти близнюкам впоратися з емоційними проблемами, коли вони розлучаються один з одним. Коли тривога розлуки між близнюками та близнюками або між батьками та близнюками не вирішується належним чином, виникають серйозні побічні ефекти, зокрема страх залишитися наодинці.

Розлука та прихильність Розлучення близнюків у дитинстві може вплинути на їхні міжособистісні стосунки з власними дітьми, інтимними партнерами та один з одним у більшій мірі, ніж наразі відомо про прихильність між братами та сестрами (Fortuna та ін., 2010; Сігал, 2012). .

Близнюкова ідентичність створює глибоку прихильність, якою близнюки свідомо чи несвідомо прагнуть ділитися протягом усього життя. Індивідуальність породжує конкуренцію, гнів, розчарування та образу. Розподіл батьківської уваги може викликати глибоку невпевненість і відчуття неадекватності.

Доктор Кляйн каже, що це відоме як «самотність близнюків». стійкий емоційний стан, заснований на ранньому прикріпленні близнюків з утроби матері. Вона сказала, що це може виникнути, коли пара близнюків розлучається. «Близнюки неминуче шукатимуть заміну близнюку, не знаючи про неблизнюкові стосунки», — каже вона.

Майже кожна поведінка, яку ми вивчали, мала генетичний компонент, і це включає деякі дуже дивовижні, такі як релігійність і соціальні установки. Навіть у тих, однояйцеві близнюки, вирощені окремо, були більш схожі, ніж різнояйцеві близнюки, вирощені разом.

Оцініть статтю