Якими були наслідки агроекспортної моделі в Аргентині?

Економіка Аргентина по всьому модель агроекспорту досягла періоду найбільшого економічного зростання у своїй історії, також значно високого в міжнародному вимірі, навіть перевершивши країни з аналогічним входом на світовий ринок, такі як Австралія та Канада.

Наслідки з модель агроекспорту Зросла письменність, була значна імміграція з Європи як селянської робочої сили в такі випадки, як аргентинський, в'ялене м'ясо, овеча вовна та інші експортні продукти були замінені зерновими, такими як кукурудза та пшениця.

З розвитком агроекспортної моделі, Виникли такі сегменти вітчизняної промисловості, як холодильники, призначені для задоволення міжнародного попиту на продукти харчування.. Холодильники замінили заводи по засолюванню, які поширювалися з середини 18 століття та протягом усього 19 століття.

Головний недоліки агроекспортної моделі є:

  • Залежність від зовнішнього ринку. …
  • Регіональний дисбаланс. …
  • Великі маєтки. …
  • Це не сприяло розвитку.

Завдяки криза економічний о 1929 – закрито 30 основних статей експорту країни та джерел надходження іноземної валюти. Імпортні ціни падали менш швидко, що для Аргентина Це означало серйозне погіршення цін на експорт по відношенню до цін на імпорт.

21 вересня 1880р Було прийнято закон 1029, згідно з яким Буенос-Айрес оголошувався столицею республіки і передавався під пряме федеральне управління.. Губернська влада була «гостями», поки не визначилася з місцем розташування нової губернської столиці.

Оцініть статтю