Якими були наслідки катастрофи 1987 року?

Світові збитки оцінюють у 1,71 трильйона доларів США. Серйозність аварії викликала побоювання щодо тривалої економічної нестабільності або навіть повторення Великої депресії.

У 1987 році фондовий ринок зазнав найбільшого одноденного падіння за всю історію, коли S&P 500 впав більш ніж на 20% у Чорний понеділок у жовтні.

Повалено близько 15 мільйонів дерев. Багато з них впало на дороги та залізниці, спричинивши великі затримки транспорту. Інші відключили електрику та телефонні лінії, залишивши тисячі будинків без світла більше ніж на 24 години. Будівлі пошкоджені вітром або падінням дерев.

«Чорний понеділок» відноситься до катастрофічного краху світового фондового ринку 19 жовтня 1987 року, коли DJIA впав на 508 пунктів, або 22,6%, за один день. Це залишається найбільшим одноденним падінням за всю історію. На інших великих фондових ринках спостерігалося таке ж величезне падіння.

Які були причини біржового краху 1929 року? Було багато причин краху фондового ринку 1929 року, деякі з яких включали надмірно завищені акції, зростання банківських позик, перевиробництво сільськогосподарської продукції, панічний розпродаж, акції, куплені на маржу, вищі відсоткові ставки та негативна медіаіндустрія.

Фондові ринки швидко відновили більшість втрат Чорного понеділка. В просто дві торгові сесії, DJIA повернув 288 пунктів, або 57 відсотків, від загального падіння Чорного понеділка. Менш ніж через два роки фондові ринки США перевищили свої максимуми до краху.

Оцініть статтю