Який діапазон значень для точково-бісерійної кореляції?

Точково-бісерійна кореляція та P-значення Як і в усіх кореляціях, точково-бісерійні значення коливаються від від -1,0 до +1,0.

між -1 та 1 Так само, як і коефіцієнт кореляції Пірсона r, точковий бісерійний коефіцієнт кореляції r pb також змінюється між -1 і 1. Якщо ми маємо коефіцієнт від -1 до менше 0, існує негативна кореляція, тобто негативний зв’язок між змінними.');})();(function(){window.jsl.dh('SlC5Zt_WLZmphbIP4tmL4QU__37 ','

Зазвичай елементи з точково-бісерійною кореляцією більше 0,25 вважаються прийнятними. Елементи з точково-бісеріальною кореляцією, меншою за 0,1, часто вважаються недостатньо дискримінаційними, щоб відрізнити тих, хто успішно навчається, і тих, хто має низьку успішність.

Згідно з Крокером (Вступ до класичної та сучасної теорії тестів, стор. 234), поріг для точкової бісерійної кореляції є 2 стандартні помилки вище 0,00 , а стандартну помилку можна визначити як (1/sqrt(N)), де N — розмір вибірки.

Як і всі інші коефіцієнти кореляції (наприклад, r Пірсона, rho Спірмена), точково-бісеріальний коефіцієнт кореляції вимірює силу асоціації двох змінних в одному показнику в діапазоні від -1 до +1, де -1 вказує на ідеальну негативну асоціацію, +1 вказує на ідеальну позитивну асоціацію, а 0 вказує

від + 1 до 0 до – 1 Коефіцієнт кореляції вимірюється за шкалою, що варіюється від Від + 1 до 0 до – 1. Повна кореляція між двома змінними виражається або +1, або -1. Коли одна змінна зростає разом зі збільшенням іншої, кореляція позитивна; коли один зменшується, а інший збільшується, він є від’ємним.

Оцініть статтю