Який механізм дії антикоагулянтних родентицидів?

Антикоагулянтні родентициди діють шляхом перешкоджає активації вітаміну К, критичний компонент у виробництві факторів згортання крові в печінці. Неантикоагулянтні родентициди відрізняються за механізмом дії і включають брометалін, стрихнін, холекальциферол і фосфід цинку.

Антикоагулянти отримують свою дію, діючи на різні ділянки коагуляційного каскаду. Деякі діють безпосередньо інгібування ферментів, тоді як інші опосередковано, шляхом зв’язування з антитромбіном або шляхом запобігання їх синтезу в печінці (фактори, залежні від вітаміну К).

Механізм дії антикоагулянтних препаратів. Антикоагулянти пригнічують специфічні фактори згортання крові та перешкоджають каскаду згортання крові, тим самим запобігаючи утворенню тромбів.

Антикоагулянтні щурячі отрути перешкоджають переробці вітаміну K. Потрібно кілька днів, щоб вичерпати присутній вітамін К, але після того, як він буде використаний, його більше не буде, і кровотечу неможливо зупинити.

Механізм дії Жовтий фосфор – це протоплазматичний токсин, що вражає печінкову, шлунково-кишкову, серцево-судинну та ниркову системи.. Він повільно всмоктується через шлунково-кишковий тракт, а рівень фосфору в слизовій дихальних шляхах і сироватці крові швидко підвищується після споживання.

Антикоагулянти – це група лікарських засобів, які зменшити здатність вашої крові згортатися. Вони роблять це, дозволяючи вашому тілу розщеплювати існуючі тромби або запобігаючи утворенню нових тромбів. Антикоагулянти бувають різних форм, включаючи ін’єкції, препарати для внутрішньовенного введення (IV) і ліки, які ви приймаєте всередину.

Оцініть статтю