Який моральний і соціальний коментар Джеффрі Чосера в «Кентерберійських оповіданнях»?

У «Кентерберійських оповіданнях» Джеффрі Чосер коментує моральне розбещення в Римо-Католицькій Церкві. Він критикує багатьох високопоставлених членів Церкви та описує брак моралі в середньовічному суспільстві; однак у «Відкликанні» Чосер відмовляється від більшої частини своєї роботи та обіцяє бути вірним християнству.

Деякі з уроків є кохання перемагає все, хіть лише приносить вам неприємності, релігія та мораль є доброчесними, а честь і чесність цінуються. Хоча є деякі суперечливі історії, Чосер дотримувався цієї моралі в більшості своїх оповідань.

Соціальна сатира, яку Чосер встановлює в Загальному пролозі, продовжується в усіх історіях, які розповідають паломники. Розповідь священика черниці сатиризує куртуазне кохання, поміщаючи лицарство в обстановку комірного двору. Начебто благочестиві релігійні діячі виявляються корумпованими та жадібними просто під поверхнею.

Іншим аспектом «Кентерберійських оповідань», який робить їх унікальними для свого часу та історично значущими, особливо через власне соціальне становище Чосера, є той факт, що тридцять паломників у мандрівці належать до всіх соціальних класів, займають різні роботи та мають унікальне походження та перспективи.

Головна тема «Кентерберійських оповідань». поновлення. Події розгортаються навесні, яка символізує нове життя, а паломники вирушають у подорож у пошуках духовного оновлення.

«Кентерберійські оповідання» важливі з кількох причин. Це чудовий ресурс для вивчення середньої англійської мови; це проклало шлях для пізніших письменників, таких як Вільям Шекспір; і це дає багато розуміння життя в середньовічній Англії.

Оцініть статтю