Який приклад стосунків «любов-ненависть»?

Жоден із вас не вирішує проблеми здоровим способом. Наприклад, скажіть, що вас дратує те, що ваш партнер постійно запізнюється. У стосунках любові й ненависті ви можете дозволити гніву наростити та сперечатися про це щоразу, коли відчуваєте роздратування, але ніколи не шукайте рішення разом.

Ви можете мати стосунки «любов-ненависть» з різними людьми або речами. Наприклад, Ви можете любити Flaming Hot Cheetos, але ненавидите розлад травлення, який вони викликають. Ви можете ненавидіти тренування під час тренування, але вам подобається те, як ви почуваєтеся після неї. Це нормально мати складні почуття до певних речей.

Стосунки любові й ненависті міжособистісні стосунки, що включають одночасні або чергування емоцій любові та ненависті— щось особливо поширене, коли емоції сильні. Термін часто використовується в психології, популярній літературі та журналістиці.

Можна відчувати сильну любов, не відчуваючи ненависті, і відчувати сильну ненависть без любові. Однак коли ви наближаєтеся до межі, ви, ймовірно, сильно відчуватимете обидві емоції одночасно або переходитимете вперед і назад між ними.

Якщо між вами та іншою особою немає фізичної близькості чи сексу, це а платонічні стосунки— Навіть якщо є бажання. Платонічні стосунки. Передбачає глибоку дружбу. Залучені люди можуть мати або не мати бажання фізичної близькості.

: сильні почуття як любові, так і ненависті до когось. У мене з колишнім чоловіком стосунки «любов-ненависть».

Оцініть статтю