Який тип ґрунту є найродючішим і де він знаходиться в Індії?

Алювіальний грунт є дуже родючим за своєю природою, сприятливим для сільського господарства та підтримує високу продуктивність. Скелі могутніх Гімалаїв є материнськими породами, з яких походять алювіальні ґрунти. Вони займають близько 46 відсотків загальної території Індії.

Алювіальний грунт є найродючішим ґрунтом, за ним йдуть чорнозем, червонозем, латеритний ґрунт і пустельний ґрунт. Його родючість залежить від вмісту в ньому мінералів і органіки. Загалом, родючість ґрунту залежить від клімату та географічного рельєфу місцевості.

алювіальний ґрунт в Індії, алювіальний ґрунт є найбільшою групою ґрунтів. Басейни річок Індо-Ганг-Брахмапутра відкладають мул, який утворює алювіальний ґрунт.');})();(function(){window.jsl.dh('Rfy4ZvqsINuWwbkPw8-l-A0__34','

Алювіальні ґрунти Алювіальні ґрунти добре підходять для вирощування різноманітних культур, зокрема рису, пшениці, цукрової тростини та бавовни, що робить їх одними з найпродуктивніших ґрунтів в Індії.');})();(function(){window.jsl.dh( 'Rfy4ZvqsINuWwbkPw8-l-A0__38','

За віком алювіальні ґрунти можна класифікувати як старі алювіальні (Бангар) і нові алювіальні (Хадар). The грунт бангар має більшу концентрацію канкерових утворення, ніж Khadar. Він має більше дрібних частинок і є більш родючим, ніж бангар.

Індо-Гангська рівнина є найродючішим регіоном Індії. Примітка. Численні притоки Інду та Гангу ділять рівнину на доби або сухопутні язики, які простягаються до місця злиття приток.

Оцініть статтю