Якої релігії були жителі Газіантепу?

У 1818 році Газіантеп був повернутий до складу провінції Алеппо. Наприкінці 19 століття в Айнтабі проживало близько 45 000 осіб. дві третини з яких були мусульманами — переважно турками, але також частково арабами. У вірменській громаді проживала велика громада християн.

Місто було стратегічно розташоване поблизу стародавніх торгових шляхів, і нещодавні розкопки виявили фрагменти кераміки, що вказує на поселення тут на початку 4-го тисячоліття до нашої ери. Місто, відоме як Хамтап у середні віки, було важливою фортецею, що охороняла сирійські шляхи, і було захоплене турками в 1183 році.

Газіантеп британською англійською (ˌɡɑːziːɑːnˈtɛp ) іменник. місто на півдні Туреччини: база кампанії Ібрагіма-паші проти турків (1839) і центр турецького опору французьким військам (1921).

"Газіантеп — місто на роздоріжжі в серці старої Месопотамії. Коли вони були під однією імперією, вірмени, турки та араби мирно співіснували", – сказав Мурад Учанер, власник кафе з хвостиком. "На цих кількох квадратних метрах ми намагаємося відродити стародавню атмосферу".

Ґазіантеп – це різноманітне місто, населене переважно етнічних турків і значна меншість курдів і сирійських біженців.

Гьобеклі Тепе Гьобеклі Тепе це неолітична археологічна пам’ятка в південно-східній Туреччині, яка вважається найдавнішим відомим релігійним комплексом, який іноді називають «нульовою точкою історії». Місце було побудоване кочовими мисливцями-збирачами більше 11 000 років тому не для притулку, а як ритуальне місце.

Оцініть статтю