Якої релігії є три мудрі мавпи?

Філософія трьох мудрих мавп, швидше за все, прийшла в Японію в період Нара через буддистські обміни з Китаєм. Буддистське вчення говорить, що якщо ми не чуємо, не бачимо і не говоримо зла, ми самі будемо врятовані від зла. Мавпи набувають популярності через Японська народна релігія Кошин.16 травня 2017 р

Три мудрі мавпи образотворча максима, що втілює прислів’я «не бач зла, не чуй зла, не говори зла». Три мавпи — це Мідзару, який закриває очі, який не бачить зла; Кіказару, затуливши вуха, який не чує зла; і Івазару, який закриває рот, який не говорить нічого поганого.

Фраза «Не бачу зла, не чую зла, не говорю зла» вперше виникла в Японії в 17 столітті, а потім була прийнята в усьому світі як послання миру та толерантності завдяки візуальній метафорі Махатми Ганді про трьох мавп, причому одна з них закриває йому очі, друга — рот, а третя — вуха.

4 – Золота мавпа з дитиною. Збільшена версія у вікіпедії. Золота мавпа тісно пов'язана з Цян пантеїстичне поклоніння священним білим каменям, кожен з яких символізує богів неба, сонця, вогню, гір, річок і дерев.

Тому, будь ласка, не говоріть зла. Але як щодо Шизару? добре, Шизару — четверта мавпа, яку рідко цитують у стародавньому прислів’ї, але причини його… чи її… відсутності в сучасних рецензіях незрозумілі. Простіше кажучи, Шизару втілює прості принципи не робити зла.

Філософія трьох мудрих мавп, швидше за все, прийшла в Японію в період Нара через буддистські обміни з Китаєм. Буддистське вчення говорить, що якщо ми не чуємо, не бачимо і не говоримо зла, ми самі будемо врятовані від зла. Мавпи набувають популярності завдяки японській народній релігії Кошин.

Оцініть статтю