Якою була освіта за часів нацизму?

Позашкільна освіта Це означало, що NSDAP мала можливість впливати на молодь і контролювати її у вільний час. У групах, під час ігрових вправ і в спільних таборах дітей привчали до нацистських поглядів і готували до війни вправами зі стрільби та зброї.

Метою було сформувати так звану «арійську» молодь у «расово свідомих товаришів», «загартувати їхні молоді тіла» та виховати їх, щоб вони стали переконаними націонал-соціалістами.

Діти гралися з гарматами та озброєними солдатами, співали військові пісні та пишалися своїми колекційними малюнками високопосадовців. Націонал-соціалісти підтримали цей розвиток: у Гітлерюгенді відважних солдатів вшановували як зразки для наслідування, а також заохочували героїзм і бойовий дух.

У безпосередній Повоєнний період Догляд за дітьми все ще відбувався переважно вдома, було лише кілька дитячих садків і ясел. Жінок, які самі не піклувалися про своїх дітей, вважали «матерями-засувками», які виховували «дітей-засувок».

Освіта за націонал-соціалізму Освіта за націонал-соціалізму характеризувалася диктатурою Гітлера та НСДАП. Три основні поняття націонал-соціалістичної педагогіки: «спадковість», «раса» і «тип»..

Раніше вважалося нормальним годувати дітей за суворим розкладом, змушувати їх плакати або навіть фізично карати. Однак сьогодні основна увага приділяється турботі з любов’ю, згуртованості та індивідуальній підтримці кожної дитини.

Оцініть статтю