З яких трьох основних частин складається річкова система?

Щоб проаналізувати та зрозуміти зв’язки між верхньою та нижньою течією, річкові системи загалом класифікуються на три окремі зони: зона джерела (або верхів'я), перехідна (або перехідна) зона та зона заплави (або осадження) (FISRWG 1998; Міллер і Спулмен 2012).

Спрощена поздовжня модель фіксує ці спостережувані зміни шляхом поділу річки на три зони: зона верхнього течії, зона переносу та зона осадження (Малюнок 1.2).

Річки можна розділити на три головні ділянки: верхні, середні та нижні страви, які всі мають різні ландшафти та форми рельєфу, про що йдеться в цьому уроці. Урок також знайомить із природними та антропогенними факторами, які можуть впливати на стік річки.

Річка ділиться на 3 частини.

  • Верхня течія – ця частина знаходиться найближче до витоку річки. Земля зазвичай висока і гориста. …
  • Середня течія – на цій частині річка починає сповільнюватися. Він стає ширшим і починає рухатися звивистими петлями. …
  • Нижня течія – остання течія річки.

Деревні основні зони річкової системи включають виробництво осаду, транспортування осаду та відкладення осаду. Коли витрата потоку збільшується, що відбувається зі швидкістю потоку? При збільшенні витрати потоку швидкість потоку також збільшується.

The Холодна зона, Помірна зона та Торридна зона це три різні теплові зони Землі, серед яких спекотна зона лише найспекотніша, а холодна зона справді найхолодніша.

Оцініть статтю