З якої співаючої чаші почати?

Перевірте звук: перед покупкою спробуйте співаючу чашу, щоб переконатися, що вам подобається її звук. Експериментуйте з різними молотками, щоб досліджувати різноманітність тонів, які може відтворювати чаша. Використання дерев’яного або шкіряного молотка видає високі звуки, тоді як молоток з м’якою головкою створить більш глибокі тони.

Підійде практично будь-яка миска, але більші, легші та якісніші кришталеві чаші роблять кращі кришталеві співаючі чаші для початківців тому що звук можна отримати з дуже невеликими зусиллями. Однак деякі початківці віддають перевагу меншим, товстішим і важчим матовим чашам, оскільки вони дешевші та довговічніші.

АЛЕ ЯК ПОЧАТИ?

  1. Моя пропозиція полягає в тому, щоб спочатку вибрати низьку ноту, яка вам подобається. …
  2. Дізнайтеся, чи є ще якась нота, яку ви любите і яку обов’язково має мати у своєму наборі, прослухавши всі ноти в 4-й і 5-й октаві. …
  3. Далі подумайте про свій намір.

Кожна чаша грає ноту, яка відповідає кожній чакрі:

  1. C Note – Коренева чакра (чаша 12 дюймів)
  2. D Note – сакральна чакра (чаша 11 дюймів)
  3. E Note – чакра сонячного сплетення (чаша 10 дюймів)
  4. F Note – Серцева чакра (чаша 9 дюймів)
  5. G Note – горлова чакра (чаша 8 дюймів)
  6. Примітка – чакра третього ока (чаша 7 дюймів)
  7. Примітка B – коронна чакра (чаша 6 дюймів)

Гарне правило полягає в тому вам потрібна миска найбільшого розміру, яку ви можете зручно тримати в руці. Чим менша та легша миска, тим більше зусиль потрібно для її доставки, і вона може легко перекинутися іншими чашами в голову.

Оцініть статтю